ARENA RANDERS ØVRIGE HALLER ARRANGEMENTER NYHEDER MAD & DRIKKEMØDER & KONFERENCERMOTIONSCENTERPERSONALE
ADMINISTRATION
LEDELSE
Direktør Gitte Nørgaard
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2962 5641
gitte@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Lone Ditlevsen
Tlf. 8642 2179
lone@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Tina Skriver
Tlf. 8642 2179
tinas@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Sanne Schmidt (ma., on. og fr. 10-13)
Tlf. 8642 2179
sanne@arenaranders.dk
SERVICE
SERVICECHEF
Knud Andersen
Tlf. 3031 1275
knud@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars S. Christensen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lars@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Tommy Baunsgaard
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
tommy@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars Ole Mathiassen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lom@arenaranders.dk
SERVICEMEDARBEJDER
Hardy Larsen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
RENGØRINGSASSISTENT
Pia Poulsen
Tlf. 8642 2179
pia@arenaranders.dk
RENGØRINGSASSISTENT
Tina Rosborg Skov
Tlf. 8642 2179
tinaw@arenaranders.dk
RESTAURANT & CAFÉ
KØKKENCHEF
Lone Appelby Nielsen
Tlf. 5330 1574
cafe@arenaranders.dk
KØKKENMEDARBEJDER
Bettina Christensen
Tlf. 8642 2179
KØKKENMEDARBEJDER
Luckshman Kristhamurthy
Tlf. 8642 2179
ULVEHØJHALLEN
SERVICEMEDARBEJDER
Kai Lynge
Mobil 9152 0004
kai@arenaranders.dk
DRONNINGBORGHALLEN
SERVICEMEDARBEJDER
René Fjeldsted
Tlf. 8642 2179
RENGØRINGSASSISTENT
Nevim Genc
Tlf. 8642 2179
×

BILLETSALG

Arena Randers er billetsalgssted for Ticketmaster, Billetlugen og bill1.dk. Det betyder, at du på Arena Randers administrations- og billetkontor kan købe billetter til diverse koncerter, forestillinger og foredrag i hele landet.