"
ARENA RANDERS ØVRIGE HALLER ARRANGEMENTER NYHEDER MAD & DRIKKE MØDER & KONFERENCERMOTIONSCENTERPERSONALEPARTNERSKABER
ADMINISTRATION
LEDELSE
Direktør Gitte Nørgaard
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2962 5641
gitte@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Lone Ditlevsen
Tlf. 8642 2179
lone@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Tina Skriver
Tlf. 8642 2179
tinas@arenaranders.dk
 MARKETING OG ADMINISTRATION
Sanne Schmidt
Tlf. 8642 2179
sanne@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Marianne Buje
Tlf. 8642 2179
marianne@arenaranders.dk
MARKETING
Camilla-Julie Skov Hansen
Tlf. 2297 7070
camilla@arenaranders.dk
SERVICE
SERVICECHEF
Knud Andersen
Tlf. 3031 1275
knud@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars S. Christensen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lars@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Tommy Baunsgaard
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
tommy@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars Ole Mathiassen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lom@arenaranders.dk
SERVICEMEDARBEJDER
Hardy Larsen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
RENGØRINGSASSISTENT
Pia Poulsen
Tlf. 8642 2179
pia@arenaranders.dk
RENGØRINGSASSISTENT
Tina Rosborg Skov
Tlf. 8642 2179
tinaw@arenaranders.dk
RENGØRINGSASSISTENT
Nevim Genc
Tlf. 8642 2179
RESTAURANT & CAFÉ
KØKKENCHEF
Lone Appelby Nielsen
Tlf. 5330 1574
cafe@arenaranders.dk
KØKKENMEDARBEJDER
Luckshman Kristhamurthy
Tlf. 8642 2179
 
ULVEHØJHALLEN
 
DRONNINGBORGHALLEN
SERVICEMEDARBEJDER
René Fjeldsted
Tlf. 8642 2179
RENGØRINGSASSISTENT
Kristina Cecilie Hansen
Tlf. 8642 2179
×

BILLETSALG

Arena Randers er billetsalgssted for Ticketmaster, Billetlugen og bill1.dk. Det betyder, at du på Arena Randers administrations- og billetkontor kan købe billetter til diverse koncerter, forestillinger og foredrag i hele landet.

×

TURIST I RANDERS

VELKOMMEN TIL TURIST I RANDERS
Her kan du finde information omkring parkering, overnatningsmuligheder, seværdigheder m.m.
×

NYHEDSMAIL

Her kan du tilmelde dig til vores nyhedsmail!

Den udkommer i gennemsnit en gang om måneden (eller når der er noget helt vildt vigtigt at fortælle), så vi kommer ikke til at overfylde din indbakke. Hvis du har fortrudt en tidligere tilmelding, kan du også afmelde i dette vindue.