ARENA RANDERS ØVRIGE HALLER ARRANGEMENTER NYHEDER MAD & DRIKKE MØDER & KONFERENCERMOTIONSCENTERPERSONALEPARTNERSKABER
ADMINISTRATION
LEDELSE
Direktør Gitte Nørgaard
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2962 5641
gitte@arenaranders.dk
ADMINISTRATION - BOGHOLDERI - BOOKING
Lone Ditlevsen
Tlf. 8642 2179
lone@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Tina Skriver
Tlf. 8642 2179
tinas@arenaranders.dk
 MARKETING - ADMINISTRATION
Sanne Schmidt
Tlf. 8642 2179
sanne@arenaranders.dk
MØDE - KONFERENCE - EVENTS
Marianne Buje
Tlf. 8642 2179
marianne@arenaranders.dk
MARKETING
Camilla-Julie Skov Hansen
Tlf. 2297 7070
camilla@arenaranders.dk
SERVICE
SERVICECHEF
Knud Andersen
Tlf. 3031 1275
knud@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars Ole Mathiassen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lom@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars S. Christensen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lars@arenaranders.dk
SERVICEMEDARBEJDER
Hardy Larsen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
SERVICEMEDARBEJDER
Kaj Borkmann
Tlf. 8642 2179 / 2021 5634
 
RENGØRINGSASSISTENT
Pia Poulsen
Tlf. 8642 2179
pia@arenaranders.dk
RENGØRINGSASSISTENT
Kristina Cecilie Hansen
Tlf. 8642 2179
RESTAURANT & CAFÉ
KØKKENCHEF
Lone Appelby Nielsen
Tlf. 5330 1574
cafe@arenaranders.dk
KOK
Louise Ankerstjerne
Tlf. 8642 2179
cafe@arenaranders.dk
KOK
Vibeke Killian
Tlf. 8642 2179
cafe@arenaranders.dk
ULVEHØJHALLEN
SERVICEMEDARBEJDER
René Fjeldsted
Tlf. 8642 2179
DRONNINGBORGHALLEN
SERVICEMEDARBEJDER
Ove Østergaard
Tlf. 8642 2179
RENGØRINGSASSISTENT
Kayhan Acar
Tlf. 8642 2179
×

BILLETSALG

Arena Randers er billetsalgssted for Ticketmaster, Billetlugen og bill1.dk. Det betyder, at du på Arena Randers administrations- og billetkontor kan købe billetter til diverse koncerter, forestillinger og foredrag i hele landet.

×

TURIST I RANDERS

VELKOMMEN TIL TURIST I RANDERS
Her kan du finde information omkring parkering, overnatningsmuligheder, seværdigheder m.m.
×

NYHEDSMAIL

Her kan du tilmelde dig til vores nyhedsmail!

Den udkommer i gennemsnit en gang om måneden (eller når der er noget helt vildt vigtigt at fortælle), så vi kommer ikke til at overfylde din indbakke. Hvis du har fortrudt en tidligere tilmelding, kan du også afmelde i dette vindue.