ARENA RANDERS ARRANGEMENTER MAD & DRIKKE MØDER & KONFERENCER MOTIONSCENTER
ADMINISTRATION
LEDELSE
Direktør Morten Arnesen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 6163 8537
morten@arenaranders.dk
ADMINISTRATION - BOGHOLDERI - BOOKING
Lone Ditlevsen
Tlf. 8642 2179
lone@arenaranders.dk
ADMINISTRATION
Tina Skriver
Tlf. 8642 2179
tinas@arenaranders.dk
MARKETING - ADMINISTRATION
Sanne Schmidt Bendixen
Tlf. 8642 2179
sanne@arenaranders.dk
MØDE - KONFERENCE - EVENTS
Marianne Buje
Tlf. 8642 2179  | Mobil 9340 1252
marianne@arenaranders.dk
PROJEKTLEDER
Maiken Rask
Tlf. 8642 2179
maiken@arenaranders.dk
ØKONOMICHEF
Jesper Jul Nielsen
Tlf. 8642 2179  | Mobil 2328 7644
jesper@arenaranders.dk
ARRANGEMENT- OG SALGSMANAGER
Susan Birch-Petersen
Tlf. 8642 2179  | Mobil 9340 1232
susan@arenaranders.dk
SERVICE
SERVICECHEF
Knud Andersen
Tlf. 3031 1275
knud@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars Ole Mathiassen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lom@arenaranders.dk
HALINSPEKTØR
Lars S. Christensen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
lars@arenaranders.dk
SERVICEMEDARBEJDER
Hardy Larsen
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
SERVICEMEDARBEJDER
Kaj Borkmann
Tlf. 8642 2179 / 2021 5634
kaj@arenaranders.dk
SERVICEMEDARBEJDER
Mike Schougaard
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
 
SERVICEMEDARBEJDER
Kristian Møller Kajhøj
Tlf. 8642 2179 | Mobil 2021 5634
 
RENGØRINGSASSISTENT
Pia Poulsen
Tlf. 8642 2179
pia@arenaranders.dk
RENGØRINGSASSISTENT
Cecilie T. H. Talbot
Tlf. 8642 2179
RENGØRINGSASSISTENT
Jane Søstrøm Hvass
Tlf. 8642 2179
 
RESTAURANT & CAFÉ
KØKKENCHEF
Lone Appelby Nielsen
Tlf. 5330 1574
cafe@arenaranders.dk
KOK
Vibeke Killian
Tlf. 8642 2179
cafe@arenaranders.dk
KOK
Rasmus Havmose
Tlf. 8642 2179
cafe@arenaranders.dk
KOK
Simon D. Andersen
Tlf. 8642 2179
cafe@arenaranders.dk
SERVICEMEDARBEJDER
Jimmy Kjeldsen
Tlf. 8642 2179
cafe@arenaranders.dk
TJENER
Hafdis Gunnarsdóttir
Tlf. 8642 2179
cafe@arenaranders.dk
ULVEHØJHALLEN
SERVICEMEDARBEJDER
Thomas Frøstrup
Tlf. 8642 2179
DRONNINGBORGHALLEN
SERVICEMEDARBEJDER
Rene Fjeldsted Kibe
Tlf. 8642 2179
×

BILLETSALG

Arena Randers er billetsalgssted for Ticketmaster, Billetlugen og bill1.dk. Det betyder, at du på Arena Randers administrations- og billetkontor kan købe billetter til diverse koncerter, forestillinger og foredrag i hele landet.

×

TURIST I RANDERS

VELKOMMEN TIL TURIST I RANDERS
Her kan du finde information omkring parkering, overnatningsmuligheder, seværdigheder m.m.
×

NYHEDSMAIL

Her kan du tilmelde dig til vores nyhedsmail!

Den udkommer i gennemsnit en gang om måneden (eller når der er noget helt vildt vigtigt at fortælle), så vi kommer ikke til at overfylde din indbakke. Hvis du har fortrudt en tidligere tilmelding, kan du også afmelde i dette vindue.